Wyprawka dla Maluszka

• Kapcie (wygodne, takie by maluch mógł je sam założyć i zdjąć, oddychające, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami).

• Worek na kapcie.

• Ubrania na zmianę (spódnica na gumkę/spodnie, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, t-shirt z krótkim i długim rękawem, rozpinana bluza lub sweter. Najważniejsze! Wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania).

• Piżama (nawet jeśli twoje dziecko lubi drzemki w tym, w czym chodzi, to ważny element nauki ubierania, higieny i odróżniania tego czasu. To może być t-shirt i spodenki lub legginsy).

• Chusteczki higieniczne wyciągane

• Woreczek/i (przydadzą się kiedy rodzic będzie musiał zabrać do domu zabrudzone lub mokre ubranie).

• Jeśli jest to możliwe baaaaaardzo prosimy o podpisanie rzeczy dzieci. Zdarza się, że dzieci przychodzą w takich samych ubrankach i potem jest problem typu …czyje to?

Dziękujemy i do zobaczenia 🙂