Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza, tak ważna uroczystość przedszkolna dla dzieci z grupy PSZCZÓŁEK. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość taka odbyła się u nas 24 maja 2021r.

Rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia
z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz drobny upominek .

 

Publiczne Przedszkole nr 10

w Radomsku

Skip to content