Wycieczka do gabinetu stomatologicznego馃悵

Wycieczka Pszcz贸艂ek do gabinetu stomatologicznego

Przedszkolaki z grupy Pszcz贸艂ek 29 wrze艣nia odwiedzi艂y gabinet stomatologiczny pani doktor Anety Wata艂y. Dzieci mia艂y okazj臋 do zapoznania si臋 ze sprz臋tem stomatologicznym.

Pani doktor po kolei pokazywa艂a swoje narz臋dzia pracy i t艂umaczy艂a w jakim celu si臋 je stosuje. Ka偶de ch臋tne dziecko mog艂o usi膮艣膰 na fotelu stomatologicznym i niew膮tpliwie okaza艂o si臋 to najwi臋ksz膮 atrakcj膮.

Na zako艅czenie ka偶dy otrzyma艂 naklejk臋 – z艂oty medal pacjenta, past臋 i szczoteczk臋.

Bardzo dzi臋kujemy pani Anecie – mamie Miko艂aja, za zaproszenie, za wszystkie cenne rady i przybli偶enie naszym przedszkolakom zawodu stomatologa. Jednak najbardziej za prze艂amanie l臋ku i pokazanie, 偶e wizyta u dentysty nie musi si臋 kojarzy膰 z b贸lem oraz strachem.

 

 

Publiczne Przedszkole nr 10

w Radomsku

Skip to content