馃敶馃煛 MI臉DZYNARODOWY DZIE艃 KROPKI 馃數馃煚

15 wrze艣nia dzieci w naszym przedszkolu obchodzi艂y Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Kropki. Tego dnia, bez wyj膮tku, nasze ubrania wype艂nione by艂y kolorowymi kropkami. Na zaj臋ciach uwa偶nie wys艂uchali艣my opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieni艂a 艣wiat ma艂ej dziewczynki o imieniu Vashti. Tak jak nasza bohaterka, szukali艣my naszych mocnych stron, by podnie艣膰 poczucie warto艣ci przedszkolak贸w.

Tego dnia r贸wnie偶 dostrzegali艣my kropki tam, gdzie wcze艣niej nikt na nie nie zwraca艂 uwagi. Okaza艂o si臋, 偶e kropki towarzysz膮 nam w codziennym 偶yciu. S膮 na skrzyde艂kach biedronki, w diamentowej koronie kr贸la, a nawet zdobi膮 kapelusz muchomora. Wsp贸lnie bawili艣my si臋 kolorowymi balonami oraz wykonywali艣my szalone zdj臋cia w „Kropkowej Fotobudce”.

Na sali dzieci zawiesza艂y na tablicy magiczne kropki, kt贸re zawiera艂y ich marzenia. Na zako艅czenie dnia dzieci ta艅czy艂y weso艂o przy 鈥濸iosence o kropce” oraz piosence 鈥濨iedroneczki s膮 w kropeczki”.

 

Publiczne Przedszkole nr 10

w Radomsku

Skip to content