馃馃馃 WIZYTA W KUCHNI 馃嵅馃馃

„Smerfy z wizyt膮 w przedszkolnej kuchni”

Dla najm艂odszych przedszkolak贸w wszystko wok贸艂, budzi zaciekawienie.

W trakcie realizacji tematu kompleksowego: W kuchni – dzieci z najm艂odszej grupy, odwiedzi艂y przedszkoln膮 kuchni臋.

Celem spotkania by艂o zapoznanie dzieci z przedmiotami, artyku艂ami, urz膮dzeniami elektrycznymi wykorzystywanymi przez panie kucharki.聽Przedszkolaki mog艂y przyjrze膰 si臋 pracy pa艅 kucharek, kt贸re serdecznie wita艂y wszystkie dzieci.

Maluszki mog艂y poobserwowa膰, jakich urz膮dze艅 elektrycznych u偶ywaj膮 podczas codziennej pracy panie, oraz pozna膰 tajniki przygotowywania聽 posi艂k贸w.

Najwi臋cej emocji wzbudzi艂a wizyta w spi偶arni, gdzie kry艂y si臋 przetwory oraz pyszne ziemniaki, jajka czy te偶 jab艂ka.

Maluszki dzi臋kowa艂y Paniom za codzienne pyszne obiadki, owocki i jeszcze pyszniejsze deserki 鉂B 馃槉