馃Ц馃Ц艢WI臉TO PLUSZOWEGO MISIA馃Ц馃Ц

„Czy to jutro, czy to dzi艣 – wszystkim jest potrzebny mi艣”

Dnia 25 listopada nasze przedszkolaki uczestniczy艂y w obchodach 艢wiatowego Dnia Pluszowego Misia.
Tego dnia ka偶de dziecko przysz艂o do przedszkola ze swoim ma艂ym lub du偶ym pluszowym przyjacielem.

Przyby艂y g艂贸wnie misie, ale pojawi艂o si臋 te偶 kilka innych pluszak贸w. Ka偶dy by艂 pi臋kny i wyj膮tkowy.
Uroczysty dzie艅 rozpocz膮艂 si臋 od przedstawienia ka偶dego z przyniesionych pluszak贸w.

Przedszkolaki zosta艂y zaproszone do wsp贸lnej zabawy z misiami. Pozna艂y histori臋 艣wi臋ta oraz poszerzy艂y swoj膮 wiedz臋 o nied藕wiedziach.
Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, ko艂o fortuny i plastyczne, wsp贸lne 艣piewanie piosenek, misiowe ta艅ce, degustacj臋 s艂odko艣ci z miodkiem, herbatka z Misiem, czytanie bajek o misiach, kolorowanki z misiami itd.

Dzie艅 ten pe艂en by艂 u艣miechu oraz wsp贸lnej zabawy.
Pami臋tajmy, 偶e mi艣 jest bardzo wa偶ny dla ka偶dego dziecka 鉂p煣