Mikolaj z wizyta u Muchomorkow

6 grudnia to szczególna data w niejednym kalendarzu, gdyż na całym świecie odwiedza dzieci św. Mikołaj. W tym dniu z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to tylko o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak tylko On – Święty Mikołaj we własnej osobie. Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu w towarzystwie elfów – dzieci zaśpiewały piosenke, powiedzialy wierszyk. I wreszcie nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów. Wszystkie przedszkolaki przez cały rok były grzeczne, dlatego gość obdarował każdego prezentem pełnym niespodzianek. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Był to dzień pełen wrażeń i radości dla wszystkich dzieci. Dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy za rok.

 

 

Publiczne Przedszkole nr 10

w Radomsku

Skip to content