Przedszkolaki wcieliły się w rolę małych ogrodników. Pogoda była piękna, humory doskonałe i nie brakowało rąk do sadzenia cebulek kwiatowych. Było co sadzić, bo rodzice stanęli na wysokości zadania i …zasypali nas cebulkami. Na efekt pracy małych ogrodników trzeba poczekać…myślimy, że warto …na pewno warto:)) Do wiosny!
















