Dzień Postaci z Bajek

17 listopad 2020

Tego dnia grupa Krasnoludków świętowała Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji wszystkie dzieci były przebrane za idolów z kreskówek oraz miały akcenty ubioru związane z ulubioną bajką. Podczas zajęć nie zabrakło tańców oraz pląsów. Z wielkim zainteresowaniem dzieci oglądały ekranizacje bajki pt.”Kopciuszek”, a nastepnie szukały ukrytych kopert, w których znajdowały się puzzle z postacią z bajki, dzieci musiały je ułożyć i przykleić na kartkę. Krasnoludki rozwiązywały zagadki muzyczne, graficzne, a także czytane przez nauczyciela. Odbył się pokaz mody i zgadywanie za kogo przebrały się dzieci. Przedszkolaki wysłuchały bajki pt.”Calineczka”. Nie zabrakło kolorowanek z postaciami z bajek, a także oddzielania grochu od fasoli, jak robił to Kopciuszek. Zabawa była bardzo udana 🙂

Publiczne Przedszkole nr 10

w Radomsku

Skip to content