Dzień Pluszowego Misia w grupie Krasnoludki

25 listopada w grupie Krasnoludki odbył się Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły do przedszkola zdjęcia bądź rysunki swoich ulubionych pluszaków. Zapoznaliśmy się z historią pluszowego misia, rozmawialiśmy na temat bajek i filmów, w których można spotkać postać misia. Odbyły się zabawy muzyczno-ruchowe tj. „Stary niedźwiedź mocno śpi” oraz „Powitanie misiów”. Do piosenki „Jadą, jadą misie” tańczyliśmy w parach. Dzieciom zostały rozdane opaski misiowe na głowę, aby każdy mógł poczuć się jak prawdziwy miś. Przedszkolaki wykonały pracę plastyczną – wyklejały plasteliną postać misia. Odbył się konkurs na najszybsze zjedzenie miodu bez używania rąk. Nie zabrakło kart pracy związanych z misiem. Na koniec zabawy dzieciom zostały rozdane misie z niespodzianką.

Publiczne Przedszkole nr 10

w Radomsku

Skip to content