2 lutego br. w parafii św. Marii Magdaleny w Radomsku, sześciolatki z grupy „Żabek” wystawiły Jasełka na mszy świętej wieczornej.

Dzieci nigdy wcześniej nie występowały przed tak dużą publicznością. Było to dla nich duże przeżycie, szczególnie, że występ miał miejsce w kościele. Odgrywane przez dzieci postacie biblijne, rekwizyty i stroje małych aktorów oraz wystrój kościoła podkreśliły klimat „Betlejemskiej Nocy”.  Kolędy i wzruszające pastorałki w wykonaniu przedszkolaków dopełniły uroczystą atmosferę Jasełek.

Serdecznie dziękujemy naszej Pani Dyrektor, Księdzu Proboszczowi za możliwość zaprezentowania przedstawienia jasełkowego w kościele parafialnym, a przede wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom i Opiekunom za zaangażowanie w przygotowaniach do występu.