W naszym przedszkolu odbył się „DZIEŃ DZIECKA” na sportowo ! ⛹️‍♂️🤾‍♂️

Dzieci z wielkiem zaangażowaniem brały udział w sportowych rywalizacjach 🏆

Bezbłędnie rzucały do celu 🎯 Biegały najszybciej jak się da 🏃‍♀️‍➡️🏃‍➡️

Pani Dyrektor wraz z naszą kadrą również nie próżnowały 😀 nie ma lepszych w konkurencji z łyżka i jajkiem 🥄🥚

Pełni uśmiechu wykrzyczeliśmy nasz okrzyk: „DZIECI GÓRĄ!”❤️

Publiczne Przedszkole nr 10

"NIEZAPOMINAJKA"