„Mamy prawo do emocji” pod takim hasłem odbył się w zeszłym tygodniu cykl zajęć w grupie Krasnoludków. Rozmawialiśmy, bawiliśmy się i tworzyliśmy prace plastyczne. Zaprosiliśmy do nas naszą Panią psycholog i wraz z nią uczyliśmy się sposobów odczuwania i ” radzenia” sobie z poszczególnymi emocjami.
Pojawiło się przy tym wiele EMOCJI 

będziemy systematycznie wracać do tego tematu !

