Niebieskie igrzyska

Dziś, 2 kwietnia „Niebieskie Igrzyska” w Publicznym Przedszkolu nr 5 z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu! Grupa SMERFY miała zaszczyt uczestniczyć w tej wyjątkowej Olimpiadzie Sportowej! 💙
Rozpoczęliśmy od obejrzenia bajki A. Schulza pt. „Autyzm”, a następnie wspólnie zaśpiewaliśmy hymn Niebieskich Igrzysk oraz wzięliśmy udział w wielu konkurencjach sportowych.
Na koniec Pani dyrektor wręczyła nam dyplomy i medale Niebieskich Igrzysk! Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w tym wydarzeniu i wspólnie świętować różnorodność! Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę! 💙✨
Dziękujemy serdecznie za zaproszenie 🩵

Publiczne Przedszkole nr 10

"NIEZAPOMINAJKA"