Zaproszenie na Niebieskie Forum

A to nie koniec niebieskich wrażeń 🙂
Zapraszamy bardzo serdecznie w najbliższy czwartek na Niebiekie Forum – w gąszczu wiedzy dotyczącej autyzmu do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku na godz. 13:00
Do miłego zobaczenia:)

Publiczne Przedszkole nr 10

"NIEZAPOMINAJKA"