🍎 Wrzesień pod znakiem zdrowia i radości w „Niezapominajce”! 🍎
Za nami niezwykle intensywny, pełen smaków i zapachów wrzesień! W naszym przedszkolu działo się tak wiele, że trudno to opisać w jednym zdaniu, ale jeden wspólny mianownik był jasny: Królowało u nas JABŁKO! 🍏❤️
Odbyły się.miedzy innymi: owocowe warsztaty kulinarne, dzień przedszkolaka na sportowo, jabłkowe zawody sportowe, wycieczki do sadu.
























