W listopadzie – miesiącu dyni – zrealizowano szereg działań promujących zdrowe odżywianie. Wspólnie z dziećmi opracowano Kodeks Zdrowego Żywienia, który stał się zbiorem zasad dotyczących prawidłowych nawyków żywieniowych. Obchodzono również Światowy Dzień Dyni, podczas którego dzieci poznawały wartości odżywcze dyni oraz uczestniczyły w zajęciach kulinarnych i plastycznych. Zwieńczeniem działań było stworzenie książki kucharskiej zawierającej przepisy na zdrowe potrawy z dynią, przygotowane przy aktywnym udziale dzieci.





















